O nás

Špecializujeme sa na kompletný návrh, testovanie a výrobu inteligentných kamerových systémov a meracích systémov. Dodávame a využívame špičkové produkty a technológie strojového videnia už druhú dekádu.  K našim dlhoročným zákazníkom patria aj zvučné svetové mená v automobiolovom priemysle doma aj v zahraničí.

viac info

 

Služby

Technomedia vytvára systémy strojového videnia, ktoré sú optimalizované pre špecifické potreby zákazníka. Vyznačujú sa rýchlosťou, presnosťou a robustnosťou. Naše know-how je založené na viac ako 20 rokoch skúseností.

Pre zákazníkov ktorí sa sústreďujú na svoje primárne ciele, alebo pre tých, ktorý chcú skrátiť dobu vývoja, ponúkame riešenia strojového videnia na kľúč. V úzkej spolupráci so zákazníkmi dokáže Technomedia poskytovať kompletné a nákladovo efektívne riešenia.

Celý proces spolupráce zahŕňa nasledujúce kroky:

  • Kontrola realizovateľnosti
  • Analýza a plánovanie
  • Návrh a implementácia
  • Servis projektu
  • Školenia

viac info

 

Projekty

Technomedia realizovala množstvo projektov, vybrané si po prihlásení môžete pozrieť detailne.

Prehľad vybraných projektov..

viac info

 

Školenia

Naše školenia sú určené pre všetkých používateľov systémov strojového videnia Cognex, bez ohľadu na úroveň ich skúsenosti. Okrem základných školení, ku ktorým patrí veľký počet praktických cvičení, sme schopní dodať aj školenia prispôsobené konkrétnym potrebám a požiadavkám zákazníka. Po prihlásení je možné vytvoriť ponuku školenia online.

viac info

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, radi Vám poradíme a poskytneme bližšie informácie.